الان همه چیز کشورمون درسته امن و امان همه خوش و خرم فقط این مونده که لباس پوشیدن مردم درست بشه آهان هیچ اختلاسی هم در کار نیست خلاصه همه چیز در حد تیم ملی

مصادیق بدپوششی اعلام شد

پلیس – یک روز پس از اعلام اولویت‌های پلیس در بحث امنیت اخلاقی در فصل تابستان، جانشین فرمانده نیروی انتظامی مصادیق بدپوششی را اعلام کرد.

به گزارش خبرآنلاین، دیروز سردار احمدرضا رادان، گفت: “برخورد با دیش‌های ماهواره، بد پوششی، ‌اراذل و اوباش، ‌مزاحمین نوامیس، آلودگی صوتی و سالم‌سازی سواحل دریا را اولویت‌های پلیس در بحث امنیت اخلاقی در فصل تابستان است.”

او امروز درباره چگونگی برخورد پلیس با افراد بدپوشش به ایسنا گفت: نگاه پلیس این نیست که افراد بدپوشش در اختیار چه کسی هستند بلکه پلیس با موضوع بدپوششی برخورد می‌کند.

به گفته او لباس تنگ و چسبان، روسری که از دو سوی آن موی سر مشخص باشد، مانتوی بالای زانو و شلوار تنگ از مصادیق بدپوششی است.

دیروز رادان درباره مصادیق بدپوششی چنین گفته بود: “معیارهای بدپوششی بر اساس قانون و راهکارهای اجرای حجاب و عفاف پیش از این اعلام شده است و پلیس در حیطه وظایفش رفتار می‌کند.”

پیش از این نیروی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرده بود با توجه به برنامه جدید نیروی انتظامی، برخورد با بد پوششی در دو مبحث تولید کنندگان، واردکنندگان و مصرف کنندگان انجام می شود.

همچنین اعلام شده است که بعد دیگر اجرای این طرح شامل استقرار گشت های ثابت خودرویی امنیت اخلاقی در میادین، مجتمع های تجاری و خیابانها و گشت های موتور سوار انتظامی و راهنمایی در بزرگراههای شهر تهران است. این گشت ها با افرادی که وضعیت پوشش نامناسب دارند و از مصادیق بدپوششی هستند برخورد می کند.

Advertisements

About sarzaminmadari
من یک ایرانی من یک انسان من یک آزاده که به دنبال ایرانی آزاد و انسانیت و آزادی بودم و هستم. و بیزار از خشونت و مردم فریبی و فشار آوردن بر انسانهای بیگناه . آری من یک ایرانی که به ایرانی بودن خود افتخار و به میهن خود عشق میورزم. و با این امید زنده هستم که روزی فرابرسد که نتنها هیچ ایرانی بلکه همه مردم دنیا بدور از ظلم و ستم جابرین و خون خواران بتوانند مسیر زندگی خود و روش پرستیدن خدای خویش را بدون هیچ ترسی انتخاب کنند. پس فقط برای ان روز و به امید ان روز

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: