احمدی نژاد: دشمنانمان در ۱+۵ را مسخره می کنیم

احمدی نژاد: دشمنانمان در ۱+۵ را مسخره می کنیم

محمود احمدی نژاد در آستانه مذاکرات مسکو با بیان اینکه بسیاری از کشورهای ۱+۵ با ملت ایران دشمن هستند، گفت: دشمنان ما را تهدید می کنند، پاسخ ما تمسخر تهدیدات آنهاست.

ایران و گروه کشورهای ۱+۵ قرار است اواخر خردادماه در مسکو مذاکره کنند و هنوز معلوم نیست که اظهارات رییس دولت درباره کشورهای عضو این گروه چه تاثیری در مذاکرات داشته باشد.

به گزارش خبرآنلاین، رییس دولت در دیدار و گفت‌وگو با جمعی از فعالان رسانه ای، روزنامه نگاران و سردبیران خبری مصری گفت: موضوع و بهانه هسته​ای در حقیقت یک مصداق و گوشه ای از بهانه جویی ها و مانع تراشی هایی است که مستکبران علیه ما اعمال می کنند؛ آنها در حقیقت با آرمان، موجودیت و جهت گیری های جمهوری اسلامی مخالف بوده و درصدد هستند به هر شکل در برابر پیشرفت ملت ایران ایستاده و از آن جلوگیری کنند؛ اما ایران همواره در برابر این اقدامات ایستادگی کرده و توانسته با تکیه بر استعداد و توانمندی خود در مسیر تعالی و پیشرفت گام بردارد؛ به گونه ای که امروز هنگامی که دشمنان ما را تهدید می کنند، پاسخ ما تمسخر تهدیدات آنهاست.

احمدی نژاد درباره موضع دوگانه ایران دربرابر انقلاب مردم سوریه گفت: موضع جمهوری اسلامی ایران در برابر همه ملت ها روشن است؛ ما عدالت، آزادی، احترام به کرامت انسان ها، پیشرفت و اعمال حاکمیت ملی را حق همه ملت ها دانسته و معتقدیم که این ارزشها باید به دست خود مردم اعمال شود و دخالت بیگانگان هیچ فایده و تاثیری در پیشبرد این اهداف ندارد. ما بر این باوریم که نمی توان آرمانها و ارزشهای انسانی را از طریق لشگرکشی به کشورها و از لوله تفنگ نیروهای ناتو اجرا کرد؛ چرا که مستکبران و ناتو با همه ملت های منطقه دشمنی داشته و هیچ تفاوتی بین کشورهای منطقه برای آنها وجود ندارد.
وی همچنین گفت که جمهوری اسلامی ایران و مصر روابط خوبی با یکدیگر دارند و هیچ کس نمی تواند از آن جلوگیری کند

Advertisements

About sarzaminmadari
من یک ایرانی من یک انسان من یک آزاده که به دنبال ایرانی آزاد و انسانیت و آزادی بودم و هستم. و بیزار از خشونت و مردم فریبی و فشار آوردن بر انسانهای بیگناه . آری من یک ایرانی که به ایرانی بودن خود افتخار و به میهن خود عشق میورزم. و با این امید زنده هستم که روزی فرابرسد که نتنها هیچ ایرانی بلکه همه مردم دنیا بدور از ظلم و ستم جابرین و خون خواران بتوانند مسیر زندگی خود و روش پرستیدن خدای خویش را بدون هیچ ترسی انتخاب کنند. پس فقط برای ان روز و به امید ان روز

One Response to احمدی نژاد: دشمنانمان در ۱+۵ را مسخره می کنیم

  1. ebi says:

    to karekodeto bekon. unha ham kare kodeshon ra

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: