گزارشی از حال و هوای امروز تهران

گزارشی از حال و هوای امروز تهران

منابع خبری می گویند، در سالگرد تظاهرات میلیونی ۲۵ خرداد ۸۸ و در پی اعلام تجمع اعتراضی سکوت توسط شورای هماهنگی راه سبز امید در مراکز عمومی و میادین و پارک ها؛ درمناطق مرکزی تهران نیروهای پلیس و نیروهای لباس شخصی حضور داشتند اما تحرک اعتراضی مشاهده نشد.

بر اساس گزارش وبسایت “ملی مذهبی”، تعدادی از نیروی های پلیس و لباس شخصی در میدان های فردوسی، ولی عصر، هفت تیر، تقاطع نواب در خیابان انقلاب و… حضور داشته اند. در برخی از این میادین ماشین های ون و نیروهای موتوری هم مشاهده شده اند ، اما به تعدادی کمتر از روال معمول در گذشته.

در تجمعات اعتراضی گذشته و حتی در روزهایی که احتمال داده میشد تجمع اعتراض آمیزی شکل بگیرد، نیروی انتظامی تهران را مانند پادگانی نظامی، امنیتی می کرد.

بر اساس این گزارش هم چنین در داخل پارک ها حضور پلیس محسوس نبوده است

Advertisements

About sarzaminmadari
من یک ایرانی من یک انسان من یک آزاده که به دنبال ایرانی آزاد و انسانیت و آزادی بودم و هستم. و بیزار از خشونت و مردم فریبی و فشار آوردن بر انسانهای بیگناه . آری من یک ایرانی که به ایرانی بودن خود افتخار و به میهن خود عشق میورزم. و با این امید زنده هستم که روزی فرابرسد که نتنها هیچ ایرانی بلکه همه مردم دنیا بدور از ظلم و ستم جابرین و خون خواران بتوانند مسیر زندگی خود و روش پرستیدن خدای خویش را بدون هیچ ترسی انتخاب کنند. پس فقط برای ان روز و به امید ان روز

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: