انتقال بهمن احمدی امویی به انفرادی

بهمن احمدی امویی روزنامه نگار زندانی که اخیرا  از زندان اوین به زندان رجایی شهر منتقل شده است به انفرادی منتقل شد.

این روزنامه نگاری زندانی صبح امروز به دادگاه انقلاب منتقل شده بود و پس از بازگشت به زندان به سلولهای انفرادی زندان رجایی شهر کرج منتقل شده است.

از علت انتقال این زندانی سیاسی به سلول انفرادی اطلاعی در دست نیست اما براساس گزارشها دستور این انتقال از سوی قاضی مستقر در دادسرای اوین صادر شده است.

وی پس از برگزاری مراسم بزرگداشت هدی صابر در بند ۳۵۰ زندان اوین به بند ۲۰۹ منتقل و از آن جا به رفتاری توهین آمیز به زندان رجایی شهر منتقل شده بود.

دراین مراسم ماموران زندان ، مراسم شهید صابر را با قطع‌کردن برق بند نیمه‌کاره گذاشتند و پس از آن که تلاش کردند زندانیان را به اجبار به اتاق ها بفرستند، فضای بند متشنج شد.

Advertisements

About sarzaminmadari
من یک ایرانی من یک انسان من یک آزاده که به دنبال ایرانی آزاد و انسانیت و آزادی بودم و هستم. و بیزار از خشونت و مردم فریبی و فشار آوردن بر انسانهای بیگناه . آری من یک ایرانی که به ایرانی بودن خود افتخار و به میهن خود عشق میورزم. و با این امید زنده هستم که روزی فرابرسد که نتنها هیچ ایرانی بلکه همه مردم دنیا بدور از ظلم و ستم جابرین و خون خواران بتوانند مسیر زندگی خود و روش پرستیدن خدای خویش را بدون هیچ ترسی انتخاب کنند. پس فقط برای ان روز و به امید ان روز

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: