واکنش هنرمند حامی جنبش سبز به افزایش فشارها: به همه مواضعم ایمان دارم

زندونی – کاری جدید از حسین زمان

حسین زمان، خواننده و هنرمند حامی جنبش سبز که همیشه از منتقدان جریان اقتدارگرا در ایران بوده در صفحه فیس بوک خود از احتمال اعمال محدودیت علیه خود خبر داده و تلویحا به بازداشت احتمالی اش اشاره کرده است.

به گزارش وبسایت “ملی مذهبی”، این هنرمند ایرانی که به خصوص بعد از جنبش سبز مواضع انتقادی متعددی را علیه سیاست های فعلی بیان کرده و ترانه “زندونی” را نیز در وصف زندانیان سیاسی خوانده است در صفحه فیس بوک خود آورده است:«اگر به دلایلی ارتباط من از طریق شبکه مجازی از جمله فیس بوک با شما عزیزان قطع شود بدانید که این خواسته من نیست . ضمنا من به همه مواضعی که تا کنون داشته ام ایمان دارم و با اراده خود از آنها روی بر نخواهم گرداند .پیروز باشید.»

خاطرنشان می شود در ماه های اخیر فشار علیه هنرمندان منتقد دو چندان شده است. زمان از علت بازداشت احتمالی خود سخنی به میان نیاورده است.

Advertisements

About sarzaminmadari
من یک ایرانی من یک انسان من یک آزاده که به دنبال ایرانی آزاد و انسانیت و آزادی بودم و هستم. و بیزار از خشونت و مردم فریبی و فشار آوردن بر انسانهای بیگناه . آری من یک ایرانی که به ایرانی بودن خود افتخار و به میهن خود عشق میورزم. و با این امید زنده هستم که روزی فرابرسد که نتنها هیچ ایرانی بلکه همه مردم دنیا بدور از ظلم و ستم جابرین و خون خواران بتوانند مسیر زندگی خود و روش پرستیدن خدای خویش را بدون هیچ ترسی انتخاب کنند. پس فقط برای ان روز و به امید ان روز

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: