مانور رعب و وحشت پلیس در تبریز

مانور رعب و وحشت پلیس در تبریز

گزارش های رسیده از تبریز حاکی از برخورد امروز بعد از ظهر پلیس با شهروندان و ایجاد رعب و وحشت در برخی مناطق این شهر است.

بر اساس گزارش رسیده به “ندای سبز آزادی”، عوامل نیروی انتظامی که از چند روز پیش نقاط پر رفت آمد تبریز را به صحنه ی حضور پر تعداد خود تبدیل کرده اند، امروز بعد از ظهر در چهار راه “آبرسان” به خوردهای ناشایستی با شهروندان دست زده اند.

این حضور نیروی انتظامی که با عنوان برخورد با بد حجابی صورت گرفته است، با شرکت عوامل زن و مرد این نیرو و با گسیل چندین دستگاه ون که با مشبک های فلزی صورت ترسناکی را به خود گرفته اند، فضای توام با رعب و وحشت ایجاد کرده است.

در یکی از این برخوردها که نزدیک پاساژ “اسکان دو” در منطفه ی آبرسان صورت گرفت، عوامل نیروی انتظامی با نزدیکان یک دختر جوان درگیر شدند. خانم میان سالی که همراه فرد دستگیر شده بود، می گوید او مهمانش و از اتباع کشور ترکیه است. فریاد های پی در پی خانم میانسال با واکنش و همراهی حاضران و رهگذران مواجه شد اما پلیس، فرد دستگیر شده را به سرعت به محل دیگری منتقل کرد.

این گزارش حاکی از وقوع برخوردهای مشابه در مناطق دیگری از تبریز است.

Advertisements

About sarzaminmadari
من یک ایرانی من یک انسان من یک آزاده که به دنبال ایرانی آزاد و انسانیت و آزادی بودم و هستم. و بیزار از خشونت و مردم فریبی و فشار آوردن بر انسانهای بیگناه . آری من یک ایرانی که به ایرانی بودن خود افتخار و به میهن خود عشق میورزم. و با این امید زنده هستم که روزی فرابرسد که نتنها هیچ ایرانی بلکه همه مردم دنیا بدور از ظلم و ستم جابرین و خون خواران بتوانند مسیر زندگی خود و روش پرستیدن خدای خویش را بدون هیچ ترسی انتخاب کنند. پس فقط برای ان روز و به امید ان روز

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: