ايران هواپيمای بيمارستانی قطر برای مناطق زلزله زده را نپذيرفت

در ادامه رد کمک های خارجی از سوی ایران و اعلام بی نیازی از دریافت این کمک ها پيشنهاد اميرقطر برای اعزام يک فروند هواپيمای مجهز بيمارستانی رد شد.

بر اساس گزارش ایسنا، به دستور شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی، امیر دولت قطر یک فروند هواپیمای مجهز بیمارستانی به همراه 40 نفر پزشک و پرستار و تعدادی سگ‌های جستجوگر مهیای اعزام به مناطق حادثه دیده شده بودند اما ایران اعلام کرده که به این هواپیما نیازی ندارد.

درعین حال ایسنا به نقل از عبدالله سهرابی، سفیر ایران در دوحه اعلام کرد یک فروند هواپیمای باربری ۷۴۷، به میزان ۸۰ تن شامل مواد غذایی، لباس گرم، پتو، چادر گروهی، موتور برق، خرمای بسته‌بندی و لوازم بهداشتی بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) عازم استان آذربایجان شرقی شد.

Advertisements

About sarzaminmadari
من یک ایرانی من یک انسان من یک آزاده که به دنبال ایرانی آزاد و انسانیت و آزادی بودم و هستم. و بیزار از خشونت و مردم فریبی و فشار آوردن بر انسانهای بیگناه . آری من یک ایرانی که به ایرانی بودن خود افتخار و به میهن خود عشق میورزم. و با این امید زنده هستم که روزی فرابرسد که نتنها هیچ ایرانی بلکه همه مردم دنیا بدور از ظلم و ستم جابرین و خون خواران بتوانند مسیر زندگی خود و روش پرستیدن خدای خویش را بدون هیچ ترسی انتخاب کنند. پس فقط برای ان روز و به امید ان روز

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: