ورزقان از بامداد امروز ۱۶ بار دیگر لرزید

به غیر از زلزله پنج ریشتری شب گذشته ورزقان، از بامداد پنجشنبه تاکنون، این شهرستان ۱۶ بار دچار پس لرزه‌هایی در محدوده ۲.۶ تا ۳.۸ ریشتر شده است.

به گزارش ایسناجواد رشتبر، معاون فرماندار ورزقان، گفت: زلزله پنج ریشتری این شهرستان تلفات جانی در پی نداشته و در زمینه خسارت مالی تاکنون گزارشی ارائه نشده است.

بر اساس این گزارش، به دنبال زلزله شدید شب گذشته ورزقان که به شدت در تبریز احساس شد، مردم این شهر به خیابان‌ها ریختند.

از روز شنبه هفته جاری که زلزله ۶.۲ ریشتری در مناطق اهر و ورزقان رخ داد و در تبریز نیز احساس شد، پس لرزه‌های کم و بیش شدید آن مردم این شهر را وحشت‌زده کرده است.

اغلب مردم به ویژه ساکنان ساختمان‌های پرجمعیت با هر پس لرزه‌ای به خیابان‌ها می‌ریزند.

پارک‌های تبریز همانند مناطق زلزله زده مملو از چادرها است. برخی از ساختمان‌ها و برج‌های نوساز در تبریز ترک خورده‌اند که این امر، مردم را نسبت به امنیت و مقاومت محل زندگیشان بدبین کرده است.

عصر روز شنبه دو زمین لرزه به بزرگی ۶.۲ و شش درجه در مقیاس امواج درونی زمین شهرستان‌های اهر، ورزقان و هریس در آذربایجان شرقی را لرزاند.

Advertisements

About sarzaminmadari
من یک ایرانی من یک انسان من یک آزاده که به دنبال ایرانی آزاد و انسانیت و آزادی بودم و هستم. و بیزار از خشونت و مردم فریبی و فشار آوردن بر انسانهای بیگناه . آری من یک ایرانی که به ایرانی بودن خود افتخار و به میهن خود عشق میورزم. و با این امید زنده هستم که روزی فرابرسد که نتنها هیچ ایرانی بلکه همه مردم دنیا بدور از ظلم و ستم جابرین و خون خواران بتوانند مسیر زندگی خود و روش پرستیدن خدای خویش را بدون هیچ ترسی انتخاب کنند. پس فقط برای ان روز و به امید ان روز

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: